Tiny Home Show 2.Prefabrik Mobil, Modüler ev & Yapılar Fuarı'nda yerimizi aldık

#Tinyhomeshow  2.Prefabrik Mobil, Modüler ev & Yapılar Fuarı'nda yerimizi aldık. 
27 Eylül - 1 Ekim 2023 
İstanbul Fuar Merkezi
Salon:4 Stant:E15

Sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek fuarı olan TINY HOME SHOW - Modüler, Mobil, Prefabrik Ev ve Yapılar Fuarı, 27 Eylül-1 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, 10.000 m2’lik alanda 100’ün üzerinde firmanın katılımıyla ve binlerce profesyonelin ziyareti ile kapılarını açıyor olacak.

TINY HOME SHOW’da, tiny house,çelik, ahşap, konteyner villa evlerin yanı sıra tüm tamamlayıcı ürün ve hizmetlerin sergileniyor olacak.

Türkiye’de ilk kez BİFAŞ çatısı altında ve UFYD desteği ile organize edilecek TINY HOME SHOW, yurtiçi ve yurtdışından modüler ve mobil ev sektörünün en prestijli firmalarını ve üreticilerini bir araya getirecek. TINY HOME SHOW, geniş katılımcı yelpazesiyle yurtiçi ve yurtdışından yatırımcılara, proje sahiplerine, işletmelere, mimarlara ve müteahhitlere en son teknoloji ve tasarım mobil & modüler küçük ev,tiny house çözümlerini sunuyor olacak.

Sektör profesyonellerini alıcı ve üretici ile tek çatı altında buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek küçük ev platformunda eş zamanlı organize edilecek etkinlik, seminer, eğitimler ile sektörün anahtar buluşma noktası olacak.

Son teknoloji ve trend mobil & modüler ev yapılarının ve ürünlerinin tanıtıldığı fuarda sektör profesyonelleri ve nihai tüketicilerden oluşan 30.000’i aşkın alıcının ziyareti bekleniyor.

Tüm dünyanın yeni trendi ve talebi olan küçük ve mobil ev konseptine TINY HOME SHOW cevap veriyor olacak. Zengin ürün kartelasının bulunacağı TINY HOME SHOW’da Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere Avrasya bölgesinden de önemli alıcılar ve yatırımcılar ağırlanacak.

Yukarı

TEKLİF AL

İlgilendiğiniz ürün hakkında teklif almak için formu doldurup bize iletiniz.